Türkiye’nin ilk VIP (kişiye özel) Bebek spa merkezi YogiBaby Spa, hidroterapi ve bebek masajı uygulaması ile siz değerli müşterilerine kapılarını aralıyor.

Hidroterapi & Floating

Türkiye’nin ilk VIP (kişiye özel) Bebek spa merkezi YogiBaby Spa, hidroterapi ve bebek masajı uygulaması ile siz değerli müşterilerine kapılarını aralıyor.
 

Bebek Masajı

Bebeklerin fiziksel, bilimsel, sosyal ve duygusal gelişimine olumlu etkisi tüm dünyada kabul gören bebek masajının annelere öneriden öteye geçemediği ülkemizde bir ilk gerçekleştirdik. Bebek masajı, bebeğin bedensel ve ruhsal yönden gelişimini destekleyen, sayısız faydaları olan bir uygulamadır.

Faydaları

Bebeğin sağlıklı büyümesi, gelişmesi, kan dolaşımının hızlanması, kas-iskelet sisteminin gelişmesi ve bağırsaklarındaki biriken gazın çıkarılması gibi pek çok fizyolojik yararlarının yanı sıra, bebeğin çevresiyle iletişimini de güçlendirir.

Suda Dans

Bebeklerinizin sağlığı ve güvenliği düşünülerek tasarlanmış jakuzilerimiz bebek sağlığına uygun su sıcaklığının seans boyunca sabit kalmasını sağlar. Bebeklerde rahatlama sağlayan farklı renklerde ışıklar mevcuttur. Jakuziler normal şebeke suyu ile doldurulup PH dengesini korumaktadır.

 

Bebeğinizin Beyin ve Kas Gelişimi Pratik ile Gelişir

Hidroterapi, bebeğinizin zihinsel ve motor becerilerinin gelişmesini destekler, daha bilinçli ve kontrollü hareket etmesine yardımcı olur. Beyin ve kas gelişimi, bebeğinizin ne kadar bunları harekete geçirmesine bağlıdır. YogiBaby spa’da bebeğiniz, ihtiyacı olan özgürlüğe ve alana kavuşmakla kalmayıp kendi gelişimlerinin hızında öğrenirken de eğleneceklerdir.

Faydaları

Sudaki direnç ile kas ve iskelet sistemi gelişir.
Sindirim ve dolaşım sistemlerine olumlu katkı sağlar.
Suyun göğüs kafesine uyguladığı basınç, akciğerlerin kapasitesini göğüs kaslarını geliştirerek arttırır ve solunum sisteminin gelişmesine yardımcı olur.
Doğuştan olan yüzme refleksleri harekete geçirilir ve bebeğiniz hareketlerini kontrol etmeyi öğrenirken koordinasyon becerileri gelişir.
Hareket kabiliyetini artırır.
Eklemlere bağlı kaslarının gelişimini sağlar.
Dolaşım, sindirim ve solunum sistemini düzenler.
Kolik sorununun etkilerini azaltarak, iyileşmesinde etkin rol oynar.
Gerginliğini azaltarak sakinleşmesini sağlar.
Uykunun düzene girmesini kolaylaştırır.


HİDROTERAPİ & FLOATİNG BEBEĞİNİZE FAYDALARI

YOGİ BABY SPA da uzman ellerde HİDROTERAPİ de sudaki direnç sayesinde bebeğinizin zihinsel ve motor becerilerinin gelişmesini destekleyen,beyin ve kas gelişimini sağlayarak tüm kas gruplarını harekete geçirmesini sağlar.Sindirim ve dolaşım sistemine katkı sağlar.Kolik sancılarının hafşflemesini sağlar.Gerginiğinin azalmasına özgürlüğün tadını çıkarmasını sağlar.Uyku düzenine fayda sağlar. güven duygusunun gelişmesinde rol oynar.

FLOATİNG ;bebeğin suda süzülmesidir.Suda ayaklarını çırpması ile yarattığı minik dalgalar denge ve koordinasyonunu sağlamasına destek olur.Su da uyuyabilse de dengede durmasını izlemleyeceksniz.FLOATİNG sırasında bebeğiniz göğsünün üzerinde oluşacak ince su basıncı,kaslarını ve solunum sistemini güçlendirecektir.Bu sayede Akciğer kapasitesi artarak daha rahat nefes kontrolü yapmasını sağlayacaktır. Bebeğinizin doğuştan gelen yüzme becesrisini görme fırsatını bulacaksınız. 

BEBEK MASAJININ   FAYDALARI

Bebeğinizin ruhsal ve fiziksel yönden rahatlamasını sağlar

kolik sancılarının giderilmesinde

kabızlık problemlerinin çözülmesi

bebek reflüsünün geçirilmesi

uyku problemlerinin ortadan kalkmasına

büyüme ağrılarının giderilmesi

ebeveynlerinin teması ile güvenli bağlanmayı destekler

 


Bilgi ve Randevu

Bilgi Alın

İstediğiniz Servis

Bilgileriniz